Pintinių sodelis

Anykščiai

Žymės

Lankytinos vietos Anykščiuose

20 amžiaus pradžios sodyboje, Pelyšos geologinio draustinio teritorijoje įsikūręs „Pintinių muziejus“ Sodybos šeimininkai Ligita ir Kazys Morkūnai ilgamečiai pedagogai, sertifikuoti tradicinių amatų meistrai ( pynimas iš vytelių).

Sodyboje aplankysite pintinių muziejų, susipažinsite su 19 – 20 amžiaus namų apyvokos daiktais, tų laikų buitimi. Draustinio teritorijoje apžiūrėsite gamtos paminklus, išgirsite legendas.

Edukacinėje veikloje i "Nupyniau pynimą“ Tautodailininkai supažindis mažus ir didelius su pynimo amato paslaptimis. Pasigardžiuodami žolelių arbata, medumi išmoksite nusipinti krepšelį, malūnėlį, saulę. Gamtos apsuptyje pailsės kūnas ir siela.

Sodyboje daug saugios erdvės vaikų žaidimams ir poilsiui. Lauko židinys, dūminė pirtis.

Laisvu laiku galėsite aplankyti Šimonių girios apylinke, susipažinti su jos gamtos turtais.

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Esate nuotykių mėgėjas ir į kiekvieną užduotį įsijaučiate maksimaliai? Tokiu atveju dažasvydis yra Jums tinkama pramoga, kuri lavina ne tik fizinius...

PLAČIAU