B. Buivydaitės (Tyrų Duktė) namas – muziejus

Anykščiai

Vilniaus g. 21

Žymės

Pramogos Anykščiuose, Muziejai Anykščiuose, Lankytinos vietos Anykščiuose

Kaip ir kiti rašytojai, ji savo krašto, Anykščių gamtos išauginta. Šiame name rašytoja praleido vaikystę, gyveno ir kūrė nuo 1948 m. iki mirties. Daug metų tarp keturių žalio namelio sienų, net ir netekusi regėjimo, iki gilios senatvės nepadėjo plunksnos.

"Pro vaikystės langą", "Vargai vartus kilnoja" ir kiti kūriniai skirti savo kraštui, jo žmonėms. Muziejuje yra memorialinė ekspozicija, rašytojos asmeniniai daiktai,saugoma autentiška aplinka, rašytojos asmeniniai daiktai, įrengta literatūrinė ekspozicija.

DARBO LAIKAS: nuo rugsėjo iki gegužės – darbo dienomis 8–16 val., birželio ir liepos mėnesiais – darbo dienomis 10–16 val., savaitgaliais 10–18 val., rugpjūtį – kasdien 10–18 val.

EKSKURSIJOS KAINA: po B. Buivydaitės muziejų (įskaitant smagiojo pusvalandžio programėlę) − 1 €; edukacinė programa B. Buivydaitės name-muziejuje – 1,50 € (moksleiviams, studentams, pensininkams – 1 €).

Adresas: Vilniaus g. 21, LT-4930 Anykščiai
Tel.: +370 682 56359
El. paštas: a.vienuolis@gmail.com

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Esate nuotykių mėgėjas ir į kiekvieną užduotį įsijaučiate maksimaliai? Tokiu atveju dažasvydis yra Jums tinkama pramoga, kuri lavina ne tik fizinius...

PLAČIAU