Dainuvos nuotykių slėnis

Anykščiai

Dainuvos Slėnis, Vilniaus g. 80 B, Anykščiai

Žymės

Pramogos Anykščiuose, Dainuvos nuotykių slėnis, Aktyvus laisvalaikis Anykščiuose

Dainuvos Nuotykių Slėnis, įsikūręs Anykščių šilelio prieglobstyje, ant Šventosios upės kranto, kviečia į aktyvaus laisvalaikio ir pramogų parką.

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir sudėtingas trasas patirs neišdildomų įspūdžių ir aštrių pojūčių. Kiekvienas lankytojas, nesvarbu koks jo amžius ar fizinis pasirengimas, čia išsirinks sau tinkamą trasą. Parke yra 6 skirtingo sudėtingumo trasos, kurios įrengtos iki 13 metrų aukščio, tad kiekvienas lankytojas galės rinktis trasas pagal savo poreikius. Laisvės ir polėkio malonumą pajusite išbandę „Skrydį per Šventąją“ kurio bendras ilgis net virš 300 metrų! Nepamiršome ir savo mažųjų draugų- mažiesiems yra įrengtos net trys „Mažylių trasos“, kuriose save išbandyti gali 4-11m.vaikai. Jums bus išduoti profesionali alpinizmo įranga, kvalifikuoti instruktoriai jus apmokins, kad parke jaustumėtės saugūs, patirtumėte nepakartojamų įspūdžių ir pojūčių.

Plačiau apie slėnį: https://www.nuotykiuslenis.lt/

KAINOS

Moksleiviai ir studentai

14 Eur/asm.

Suaugusieji

17 Eur/asm.

Vaikiškos trasos

8 Eur/asm.

Skrydis virš upės

6 Eur/asm.

VIP moksleivis

18 Eur/asm.

VIP suaugęs

21 Eur/asm.

Skrydis su instruktoriumi virš upės

+5 Eur/asm.

NUOTYKIŲ SLĖNIO PRAMOGOS

Apverstas namas

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Toks kitoks miestelis - tai miestelis, kuriame taip kitaip pastatyti stovi trys skirtingi namai. Čia stovi atsinaujinęs apverstas namas, kuriame vaikštoma...

PLAČIAU

Esate nuotykių mėgėjas ir į kiekvieną užduotį įsijaučiate maksimaliai? Tokiu atveju dažasvydis yra Jums tinkama pramoga, kuri lavina ne tik fizinius...

PLAČIAU