Sakralinio meno centras

Anykščiai

Vilniaus g. 11, Anykščiai

Žymės

Pramogos Anykščiuose, Muziejai Anykščiuose, Lankytinos vietos Anykščiuose

Anykščių parapijai monsinjoras Albertas Talačka paliko savo sukauptą dailės kūrinių kolekciją, asmeninę biblioteką ir archyvą. Nuo 2009 m. liepos 23 d. monsinjoro palikimas saugomas ir eksponuojamas Anykščių sakralinio meno centre.

Monsinjoro Alberto Talačkos dailės kūrinių kolekcijoje per 50 kūrinių, tarp jų – Karlo Maračio, Johano Baptisto Lampio, Simono Čechavičiaus, Jono Rustemo, Antano Žmuidzinavičiaus, Kazio Šimonio, Česlovo Kontrimo ir kt. darbai.
Bibliotekoje – virš 4 tūkst. knygų ir apie 400 rankraščių. Tai ir XIX a. leidiniai, ir vertingi albumai, knygos vokiečių, anglų, rusų bei kitomis kalbomis.
2010m. liepos 22 d. Anykščių sakralinio meno centre duris atvėrė pirmasis Lietuvoje Angelų muziejus, kuriam savo sukauptą angelų kolekciją padovanojo kultūrininkė Beatričė Kleizaitė – Vasaris.
Sakralinio meno centras vykdo plačią kultūrinę programą, populiarindamas sakralinį meną. Centre vyksta nuolatinis (kiekvieno mėnesio 19 d., minint monsinjoro A. Talačkos gimimo dieną lapkričio 19 – ąją) diskursas: kas šventa ir sakralu žmogaus gyvenime (kultūriniai renginiai, apvalūs stalai, seminarai, edukacinės pamokos).
Tel.: 8 381 51447, 8 663 77507,
www.amenucentras.lt
el.p. anyksmc@gmail.com
Vilniaus g. 11, Anykščiai

Darbo laikas:

Gegužė – Birželis
Pirmadienį – Sekmadienį 10 – 17 val.
Liepa – Rugpjūtis
Pirmadienį – Penktadienį 10 – 18 val.
Šeštadienį – Sekmadienį 10 – 17 val.

Rugsėjis – Spalis
Pirmadienį – Penktadienį 10 – 17 val.
Šeštadienį – Sekmadienį 10 – 16 val.

Lapkritis – Balandis
Pirmadienį – Ketvirtadienį 10 – 17 val.
Penktadienį – Šeštadienį 10 – 16 val.

Nedirbame sekmadienį ir valstybinių švenčių dienomis.

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Esate nuotykių mėgėjas ir į kiekvieną užduotį įsijaučiate maksimaliai? Tokiu atveju dažasvydis yra Jums tinkama pramoga, kuri lavina ne tik fizinius...

PLAČIAU