Dažasvydis gamtoje

Anykščiai

Skapiškių k., Anykščių r. šalia Labirintų parko

Žymės

Pramogos Anykščiuose, Aktyvus laisvalaikis Anykščiuose, Ką veikti Anykščiuose?

Esate nuotykių mėgėjas ir į kiekvieną užduotį įsijaučiate maksimaliai? Tokiu atveju dažasvydis yra Jums tinkama pramoga, kuri lavina ne tik fizinius gebėjimus, tačiau taip pat skatina kurti strategijas, burti komandą ir siekti savo tikslo.

Dažasvydžio Anykščiuose pramogų paketai:

Kario paketas – 18 Eurų (žmogui)

  • 200 Kamuoliukų
  • Karinė apranga, apsauginė kaukė, pirštinės
  • Tippmann markeris

Kaina moksleiviui – 15 Eurų (žmogui)

  • 200 Kamuoliukų
  • Karinė apranga, apsauginė kaukė, pirštinės
  • Tippmann markeris

100 kamuoliukų papildymas – 5 Eurai

Dūmų bomba su uždegamu knatu – 4 eurai

Plačiau apie pramogą

Dažasvydį gali žaisti ir vyrai, ir moterys, ir netgi vaikai. Jis yra skirstomas į pramoginį ir sportinį. Pramoginis žaidžiamas miškingoje vietovėje arba apleistuose pramoniniuose pastatuose. Paprastai dažasvydžio metu susirenka nuo 10 iki 50 žmonių. Žaidėjai pasidalija į kelias komandas ir šaudo vieni į kitus dažasvydžio kamuoliukais. Kamuoliukai, pataikę į priešininkus, skyla ir palieka dažų dėmę. Toks žaidėjas laikomas nukautu ir išeina iš žaidimo. Tuomet skelbiamas sekantis žaidimas. Vienas žaidimas trunka apie 10 minučių, žaidimo sesiją sudaro 5–10 tokių žaidimų. Įspūdžiui sustiprinti naudojama karinė apranga, dūminės šaškės, dažų granatos, sprogimai.

Dažasvydis suteikia galimybę ne tik sportuoti gryname ore, bet ir padeda atsiskleisti žmogaus galimybes apmąstyti taktiką bei strategiją, lavina sugebėjimą greitai priimti sprendimą, panaikina psichologinę įtampą ir pasąmonėje kaupiamą agresiją.

Dažasvydžio kamuoliukai

Dažasvydžio kamuoliukus paprastai gamina farmacinės kompanijos. Kamuoliukai nuo smūgio dūžta ir palieka dažų dėmę. Dažus galima lengvai nuplauti, jie nekenksmingi aplinkai, lengvai ištirpsta gamtoje. Veidas apsaugomas specialia kauke. Į pradinį paketą būna įtraukta nuo 100 iki 500 kamuoliukų. Vieno pramoginio dažasvydžio žaidimo sesijos metu iššaudoma apie 300–500 kamuoliukų, sportinio – apie 1000–3000 kamuoliukų.

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

Apverstas namas

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Toks kitoks miestelis - tai miestelis, kuriame taip kitaip pastatyti stovi trys skirtingi namai. Čia stovi atsinaujinęs apverstas namas, kuriame vaikštoma...

PLAČIAU