Veidrodžių labirintas

Anykščiai

Labirintų pramogų parkas, Skapiškių k. 5, Anykščių r.

Žymės

Labirintų parkas, Pramogos Anykščiuose

Veidrodžiai – mistinis daiktas, kuris gali padėti pasijausti labai keistai. Daugelis tikina, kad vienu metu žiūrint bent į kelis skirtingus veidrodžius pavysta pajusti neįprastus potyrius, tad ir veidrodžių labirintas yra nuostabi patirtis, kuris puikiai tinka vaikams nuo 3 metų amžiaus ir visiems vyresniems, kurie nori patirti magijos pasaulį.

Tiesa, norint apsilankyti veidrodžių labirinte reikia drąsos, kadangi tai išskirtinius potyrius pajusti leisianti vieta. Vienas greta kito sukomponuoti veidrodžiai labai klaidina. Visus matysite save! Jūsų tikslas surasti išėjimą iš veidrodžių karalystės. Galvojate, kad pavyks labai paprastai išeiti iš veidrodžių labirinto? Svarbiausia – gera taktika ir tikslingas ėjimas? Viskas ne taip paprasta, kadangi labirintą apsunkins specialūs šviestuvai, kurie ne tik sukurs dar magiškesnę aplinką, tačiau apsunkins ir išėjimo procesą. Tiesa, kol ieškosite išėjimo – sustokite bent minutei ir nusifotografuojate, kadangi tai unikali vieta, kurioje susipina dešimtys Jūsų atvaizdų ir nuostabi spalvų magija. Daugelis teigia, kad tai pasakiška vieta. Ar sutinkate?

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Toks kitoks miestelis - tai miestelis, kuriame taip kitaip pastatyti stovi trys skirtingi namai. Čia stovi atsinaujinęs apverstas namas, kuriame vaikštoma...

PLAČIAU