Dviračių maršrutas: kelionė aplink Rubikių ežerą

Anykščiai

Žymės

Aktyvus laisvalaikis Anykščiuose, Ką aplankyti Anykščiuose?, Ką veikti Anykščiuose?

Lengvas 4-5 valandų žiedinis maršrutas aplink Rubikių ežerą, prasidedantis ir pasibaigiantis šalia siauruko stotelės Rubikiuose. Maršrutą sudaro asfalto kelias, žvyrkeliai. Maršruto ilgis 17 km.

Pasirinkę šį maršrutą apvažiuosite Rubikių ežerą, kuris išskirtinis ne tik savo dydžiu, bet ir 16 salų. Visos salos turi originalius pavadinmus: Česnakinė, Bučinė, Varnagrotė ir t.t. Rubikių ežeras jungiasi su Dusyno, Limino ir Mūšėjaus ežerais, visi kartu jie patenka į Rubikių hidrografinį draustinį. Keliaudami maršrutu turėsite galimybę apžvelgti Rubikių ir Dusyno ežerų panoramą iš 15 metrų aukščio apžvalgos bokšto!

 

Stotelė – Mačionys. Nuo siauruko stotelės važiuokite į kairę. Sankryžoje sukite į dešinę ir važiuokite asfaltuotu keliu. Už maždaug 3,2 km pasieksite stovyklavietę, kur galėsite atsipūsti. Nuo stovyklavietės važiuokite toliau maždaug 2,3 km iki Mačionių kaimo.

 

Mačionys – Stotelė. Per Mačionių kaimą važiuokite tiesiai iki T formos sankryžos – sukite į dešinę. Šia kelio atkarpa važiuokite maždaug 5 km. Privažiuosite „Gradiali Anykščiai“, čia sukite į dešinę ir važiuokite maždaug 2,3 km. Sankryžoje sukite į dešinę. Maršruto pabaiga maždaug už 3 km.

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Esate nuotykių mėgėjas ir į kiekvieną užduotį įsijaučiate maksimaliai? Tokiu atveju dažasvydis yra Jums tinkama pramoga, kuri lavina ne tik fizinius...

PLAČIAU