Šokinėjimo pagalvė

Anykščiai

Skapiškiai, Anykščių sen., Anykščių r. sav.

Žymės

Labirintų parkas

Norite pasijusti laisvas it paukštis ir paneigti gravitacijos dėsnius? Tokiu atveju šokinėjimo pagalvė yra puikus pasirinkimas! Jeigu gerai ir stipriai atsispirsite – tikrai pasieksite dangų, tad… 3,2,1 ir pirmyn! Ši pramoga skirta vaikams nuo 3 metų amžiaus iki… visiems, kurie tik nori! Jeigu močiutė pasiruošusi išbandyti šokinėjimui skirtos pagalvės malonumus – pirmyn! Juk geriausias laikas pramogauti yra dabar, o surasti kitose vietose analogišką pagalvę bus labai sunku.

Šokinėjimo pagalvė – ryški, tad nepamirškite, kad kuo daugiau nuotraukų skraidant – tuo geriau. Pagauti artimą ore gali būti sunku, tačiau šokinėjimui turėsite visas tris minutes, per kurias garantuojame ne tik šaunų laiką, tačiau ir didelį fizinį aktyvumą. Baigus šokinėti galėsite pasirinkti kiek ramesnes pramogas, tačiau bet jau trumpam pasišokti – būtina!

  • Šokinėjimo pagalvę apsupęs smėlis, tad galite būti ramūs, kad net ir kiek neįprastas judesys nesibaigs blogai.
  • Nors pagalvė yra didelė ir vaikams vietos yra labai sočiai, tačiau rekomenduojame bent jau akimis sekti savo mažuosius, kurie pramogauja ant pagalvės. Paprasčiausiai taip saugiau. O kai vienu metu vaikučių yra daug – priežiūra tampa reikalingesnė.
  • Šokinėjimo pagalvė yra puiki pramoga tiek kaitrią dieną, tiek lietingomis dienomis. Tačiau nepamirškite, kad labai karštomis dienomis ji gali kiek įkaisti, tad galbūt geriau šokinėti su kojinėmis, o ne basomis? Šokinėti prie lietų yra dar smagiau, tačiau atsargiai – nepaslyskite.
  • Šokinėjimo pagalvė pritaikyta labai skirtingiems žmonėms. Net jeigu Jūsų svarstyklės rodo daugiau nei 100 kg, tai nereiškia, kad negalime mėgautis šia pramoga. Žinoma, kad galite! Svarbiausia elgtis saugiai, saugokite ir kitus, ir save patį.
  • Po intensyvaus šokinėjimo nepamirškite atsigerti vandens. Juk organizmui reikės energijos, kurią turėsite skirti tolimesniam pramogavimui mūsų parke.

Šokinėjimo pagalvė – unikali pramoga unikaliems žmonėms! Jeigu norite patirti kažką naujo – tai yra geriausias laikas, geriausias būdas ir geriausia priemonė.

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Toks kitoks miestelis - tai miestelis, kuriame taip kitaip pastatyti stovi trys skirtingi namai. Čia stovi atsinaujinęs apverstas namas, kuriame vaikštoma...

PLAČIAU