Šaudykla

Anykščiai

Dainuvos Slėnis, Vilniaus g. 80 B, Anykščiai

Žymės

Labirintų parkas

Manote, kad ateityje galėtumėte būti labai geras snaiperis arba snaiperė, tačiau neturite galimybių išbandyti savo praktinių įgūdžių? Tokiu atveju mūsų parke siūloma šaudyklos pramoga – puikus pasirinkimas. Nors vaikams ši pramoga labai patinka, tačiau mažasis turi būti tokio ūgio, kad galėtų sėkmingai išlaikyti šautuvą ir tuo pačiu  matyti taikinį. Kiekvienam lankytojui, kuris turi VIP narystę, duodama dešimt šūvių, kurie turėtų padėti išbandyti jo gebėjimus.

Šaudykloje į rankas duosime puikų dažasvydžio šautuvą, kuris skirtas šaudyti į specialius taikinius. Šaudykla – tai puiki vieta, kur galite išbandyti savo taiklumo įgūdžius ir tuo pačiu įvertinti kruopštumą. Svarbiausia – susikaupimas, o dažniausiai su praktika ateina ir labai puikūs rezultatai. Galbūt mūsų šaudykla taps impulsas pradėti daugiau domėtis dažasvydžio galimybėmis. Dabar – geriausias laikas, tad išbandyk!

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Toks kitoks miestelis - tai miestelis, kuriame taip kitaip pastatyti stovi trys skirtingi namai. Čia stovi atsinaujinęs apverstas namas, kuriame vaikštoma...

PLAČIAU