Nusileidimas padangomis

Anykščiai

Skapiškiai, Anykščių sen., Anykščių r. sav.

Žymės

Labirintų parkas, Aktyvus laisvalaikis Anykščiuose, Pramogos Anykščiuose, Ką veikti Anykščiuose?

Nusileidimas padangomis yra visiškai saugi pramoga, tačiau maži vaikučiai turėtų čiuožti su suaugusiu asmeniu. Galima pasirinkti tiek vienvietes, tiek dvivietes nusileidimo padangas, kad kartu su artimu žmogumi galėtumėte išbandyti šią pramogą. O kai vaikučiui jau pasidarys kur kas drąsiau – galbūt jis ir vienas išdrįs išbandyti trasą? Taip pat būtinai išklausykite mūsų personalo patarimų, kadangi jų patirtis ir rekomendacijos labai naudingos. Persistenkite per daug nesvyruoti ir nemanevruoti čiuožimo metu, kadangi kilimas ir padanga patys atliks visą darbą. Jums tereikės patogiai įsitaisyti ir mėgautis malonumu, kuris padės patirti daugiau neatrastų potyrių ir tuo pačiu įgauti adrenalino. Čiuožykla puikiai tinka skirtingo amžiaus bei sudėjimo lankytojams, tad visi norintys pajusti daugiau nuotykių turėtų bent kartą, o jeigu labai patiko ir du, nučiuožti padangomis.

Linksmieji kalneliai – kai norisi patirti kuo daugiau nuotykių! Kol artimas žmogus bandys savo baimės ribas – Jūs būtinai įamžinkite jo šypseną, kadangi tokiomis akimirkomis geriausiai persiteikia natūralios žmogaus emocijos. Tokios nuotraukos, net ir praėjus ne vieniems metams padės sugrįžti mintimis į šią nuotaikingą dieną!

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Toks kitoks miestelis - tai miestelis, kuriame taip kitaip pastatyti stovi trys skirtingi namai. Čia stovi atsinaujinęs apverstas namas, kuriame vaikštoma...

PLAČIAU