Mini golfas

Anykščiai

Skapiškiai, Anykščių sen., Anykščių r. sav.

Žymės

Labirintų parkas

Golfas – nuostabi pramoga, kuri padeda įgauti naujų įgūdžių bei labai smagiai praleisti laiką. Tiesa, geriau už golfą yra mini golfas, kuris puikiai tinka visai šeimai! Šis žaidimas neturi jokio amžiaus apribojimo, taisyklės labai paprastos, tad kiekvienas, kuris nori išmėginti savo sporto gabumus, turėtų rinktis mini golfą! Tai VIP pramoga, tačiau dėl didelio lankytojų skaičiui vienam žmogui paskiriamas pramogos laikas yra 30 minučių. Visgi, kadangi pramoga gana greitai perprantama ir įgūdžiai tobulėja minutėmis – tai laiko tarpas per kurį pavyks praeiti  visą trasą. Žaidimui duosime ne tik lazdas, tačiau ir užrašinę, kuri skirta rezultatų fiksavimui. Juk žaisti, kai yra sekamas rezultatas ir bandoma gerinti įgūdžius, kur kas smagiau.

Linksmieji kalneliai – kai norisi patirti kuo daugiau nuotykių! Kol artimas žmogus bandys savo baimės ribas – Jūs būtinai įamžinkite jo šypseną, kadangi tokiomis akimirkomis geriausiai persiteikia natūralios žmogaus emocijos. Tokios nuotraukos, net ir praėjus ne vieniems metams padės sugrįžti mintimis į šią nuotaikingą dieną!

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Toks kitoks miestelis - tai miestelis, kuriame taip kitaip pastatyti stovi trys skirtingi namai. Čia stovi atsinaujinęs apverstas namas, kuriame vaikštoma...

PLAČIAU