Maršrutas automobiliu: Anykščiai – Kavarskas

Anykščiai

Žymės

Ką veikti Anykščiuose?, Ką aplankyti Anykščiuose?, Aktyvus laisvalaikis Anykščiuose

Žiedinis pusdienio automobilių maršrutas. Maršrutą sudaro asfaltuotas kelias, žvyrkeliai. Maršruto ilgis 53 km.

Maršruto pradžia - Anykščių regioninio parko direkcija, kur siūlome aplankyti modernią interaktyvią ekspoziciją.

Nuo Anykščių regioninio parko direkcijos važiuokite link J.Biliūno gatvės, sukite į kairę. Važiuokite tiesiai, pravažiavę tiltą per Šventąją, laikykitės kairiau. Maždaug už 2,2 km pamatysite nuorodą link Puntuko brolio. Pasukę į kairę važiuokite žvyrkeliu maždaug 700 m, tada vėl sukite kairėn. Už maždaug 500 m aikštelėje palikę automobilį keliaukite iki Puntuko brolio.

 

Iš aikštelės važiuokite atgal, T formos sankryžoje pasukite į kairę , nuvažiavę apie 1,4 km, vėl sukite į kairę. Pavažiavę apie 700 metrų pasukite į kairę ir keliuku važiuokite dar apie 500. Prie informacinio stendo palikę automobilį leiskitė žemyn iki „Karalienės liūno“.

 

Atgal pavažiavę apie 500 m, pasukite į kairę ir važiuokite tiesiai. Pravažiavę Ažuožerius sukite į kairę. Nuvažiavę apie 5 km pamatysite nuorodą į Vetygalos atodangą. Aplanklę šią įspūdingą atodangą toliau pagrindiniu keliu važiuokite iki pamatysite kairėje pamatysite paukštyno korpusus.

 

Pasukite į kairę. važiuokite keliuku ir netrukus pasieksite Daumantų atodangą.

Aplankę Daumantų atodangą, grįžkitė į pagrindinį kelią ir važiuokite link Kavarsko. Važiuokite per Kavarską tiesiai, pravažiavę bažnyčią pamatysite nuorodą link šaltinio.

 

Aplankę šaltinį, važiuokite atgal iki dešinėje pusėje pamatysite nuorodą į Kurklius. Sukite į dešinę ir važiuokite tiltu per upę. Nuvažiavę apie 4,5 km ir pravažiavę autobusų stotelę sukite į dešinę. Šiuo keliu važiuokite maždaug 3,3 km. Pasiekę asfalto kelią sukite į dešinę. Maždaug už 3,3 km pamatysite nuorodą į Puntuko akmenį.

 

Aplankę jį, Šventuosius ąžuolus ir Medžių lajų taką, grįžkite į pagrindinį kelią ir važiuokite iki Anykščių. Žiedinėje sankryžoje išsukite pirmame išsukime ir važiuokite tiesiai. Už 1,3 T formos sankryžoje sukite į kairę, kitame posūkyje į dešinę. Važiuokite tiesiai – už maždaug 1 km maršruto pabaiga – ARP lankytojų centras.

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Esate nuotykių mėgėjas ir į kiekvieną užduotį įsijaučiate maksimaliai? Tokiu atveju dažasvydis yra Jums tinkama pramoga, kuri lavina ne tik fizinius...

PLAČIAU