Istorijų dvarelis

Anykščiai

Paupio g. 10

Žymės

Muziejai Anykščiuose, Edukacinės programos Anykščiuose, Lankytinos vietos Anykščiuose

Istorijų dvarelis įsikūręs paslaptingame, ilgus metus „Okuličiūtės dvareliu“ vadintame pastate – tai edukacinė erdvė Anykščiuose, skirta visiems vaikams ir nevaikams, mėgstantiems istorijas ir paslaptis.

 

Ši vieta atsirado iš didelio noro puoselėti kūrybiškumą, ugdyti meilę istorijai, istorijoms ir knygoms. Dvarelyje ne tik galima, bet tiesiog būtina VISKĄ liesti! Čia siekiame netikėtu kampu pristatyti žinomus istorinius faktus bei atrasti ir sureikšminti mažiau žinomas detales.

 

Pažadame – šioje erdvėje rasite paslapčių (juk dvaruose jų visada būna!), nuotykių, atradimų ir pasakojimų apie tikras, šiose apylinkėse nutikusias istorijas!

Anykščių salėje Jūsų laukia miesto ir apylinkių istorijos. Nuo seniausių laikų iki šiandienos. Sukluskite – išgirsite vietinių žmonių šneką. Savo rankomis pačiupinėkite praėjusio laiko simbolius. Ar įveiksite didžiosios legendų knygos užraktą? O gal norite pakeliauti laiku, akimirkai tapdami personažais iš praeities?

Dvarelio salėje sužinosite apie gyvenimą, virusį čia nuo pat XIX a. vidurio. Ar šis pastatas tikrai buvo pastatytas paslaptingajai dvarininkei Okuličiūtei? Ar gali būti, kad 1863 metais čia slapstėsi ir savo ginklus slėpė sukilėliai? Kokie žmonės gyveno po to? Ar dvarelis tikrai buvo tapęs paštu, antstolių kontora, veltinių dirbtuvėmis ir net grūdų sandėliu? O biblioteka? Esate kviečiami patirti praeitį žaisdami.

Dvarelio rūsys – paslapčių ir šiurpo vieta. Ją aplankyti kviečiame tik pačius drąsiausius!

Ar gali būti, kad senoji dvarininkė vis dar blaškosi tarp savo mūro sienų?

Palėpėje įsikūrė svarbiausi vietos rašytojai. Susipažinkite su jų profesijomis, sužinokite negirdėtus slapyvardžius, savomis rankomis prisilieskite prie šių ypatingų asmenybių!

 

Norite atsikvėpti po kelionės laiku? Užsukite į Anykščių šilelio erdvę.

 

Giliai įkvėpkite ir – pirmyn! Jūsų laukia nuostabių istorijų pasaulis.

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Toks kitoks miestelis - tai miestelis, kuriame taip kitaip pastatyti stovi trys skirtingi namai. Čia stovi atsinaujinęs apverstas namas, kuriame vaikštoma...

PLAČIAU