Šaudymo centras „Zala Arms“

Anykščiai

Žymės

Pramogos Anykščiuose

„Zala Arms“ šaudymo centras yra patogioje vietoje, neeilinės gamtos apsuptyje. Lietuvos medžiotojams, šauliams sportininkams bei šaudymo pramogų mėgėjams šis centras yra žinomas jau ne vienerius metus.

Mes siūlome šaudymą į skriejančius taikinius, „bėgančio šerno“ rungtį, šaudymą tikrais medžiokliniais, sportiniais bei koviniais ginklais į stacionarius taikinius. Šaudykloje ras vietą ir mažieji šauliai, kur su instruktoriaus ar tėvelių pagalba galės išbandyti savo jėgas šaudydami pneumatiniais ginklais. O patiems mažiausiems, galbūt  irgi būsimiems šauliams, galime pasiūlyti laiką praleisti šalia įrengtoje žaidimų aikštelėje.

Varžybų organizavimas, būsimų medžiotojų rengimas praktiniam egzaminui, įmonės vakarėliai, šeimos šventės, draugų susibėgimas, bernvakariai, mergvakariai ir t.t… Tai puiki vieta įvairaus amžiaus žmonėms aktyviai praleisti laisvalaikį. Mes Jums galime pasiūlyti jaukią vietą, kurioje galėsite išsikepti šašlyką ar čia pat tvenkinyje pagautą žuvį. O pagal atskirą pageidavimą Jūsų šventę galime paįvairinti žvėrienos degustacija.

Tad jei jau esate patyrę šauliai, o gal dar nelaikėte ginklo rankose – kviečiame atvykti pas mus ir  išbandyti savo akies taiklumą bei rankos tvirtumą.

Apsilankymas iš anksto susitarus.

Pirmadienis- nedirbame

Antradienis - šeštadienis 10.00 - 20.00*

*spalio-balandžio mėn. 11.00 - 17.00

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Toks kitoks miestelis - tai miestelis, kuriame taip kitaip pastatyti stovi trys skirtingi namai. Čia stovi atsinaujinęs apverstas namas, kuriame vaikštoma...

PLAČIAU