Esina sodyba

Anykščiai

Aniūnų k., Skiemonių sen.

Žymės

Sodybos Anykščiuose

Rubikių ežero šiaurinėje pakrantėje įrengta stovyklavietė „Esina“. Nuostabiame gamtos kampelyje Jūsų laukia 5 jaukūs nameliai, ežero pakrantėje įrengta pirtis. 3 ha plote puikiai telpa ne tik namelių gyventojai, bet ir poilsio mėgėjai su palapinėmis.

Taip pat gyvenamasis namas su pobūviu sale (iki 50 asmenų). Namo antrame aukšte nakvynei įrengti 4 kambariai su patogumais (12 asmenų). Atvykus trumpesniam laikui galima pažaisti krepšinį ar tinklinį, išsinuomoti valtį, vandens dviratį ir jachtų. Įrengtos vaikų žaidimo aikštelės. Teritorija saugoma. Priimami nameliai ant ratų.
Aniūnų k., Skiemonių sen.,
tel. 8 686 29 344,
info@esina.lt
http://www.esina.lt/

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Toks kitoks miestelis - tai miestelis, kuriame taip kitaip pastatyti stovi trys skirtingi namai. Čia stovi atsinaujinęs apverstas namas, kuriame vaikštoma...

PLAČIAU