Bitės vila sodyba

Anykščiai

Antežerio k., Skiemonių sen.

Žymės

Sodybos Anykščiuose

„Bitės vila“ įsikūrusi lietuviškos natūralios gamtos oazėje. Pro vilos langus atsiveria ramumu dvelkiantis ežeras. Čia Jūs galite atsiriboti nuo kasdienio gyvenimiško šurmulio ir nors trumpam pasidžiaugti gamtos grožiu ir gėrybėmis.

"Bitės viloje" vienu metu gali apsinakvoti iki 70 svečių. Laukiame Jūsų "Bitės viloje", kuri yra tinkamiausia vieta Jūsų poilsiui ir šventėms visais metų laikais. Paslaugos: ruošiame ir organizuojame visas Jūsų šventes: jubiliejus, krikštynas, konferencijas. rengiame kultūrinius vakarus įvairia tematika, susitikimus su rašytojais, žolininkais, visuomenės veikėjais. viloje įrengta profesionali virtuvė. organizuojame transportą.
Antežerio k., Skiemonių sen.,
tel. +370 698 06080
bitesvila@gmail.com,
http://www.bitesvila.lt/

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Toks kitoks miestelis - tai miestelis, kuriame taip kitaip pastatyti stovi trys skirtingi namai. Čia stovi atsinaujinęs apverstas namas, kuriame vaikštoma...

PLAČIAU