Riešutų šilas sodyba

Anykščiai

Kunigiškių k. Svėdasų sen.

Žymės

Sodybos Anykščiuose

RIEŠUTŲ ŠILAS (prie ežero ir tvenkinio)
Etnografinis vienkiemis miško parke, iki ežero - vos 100 m. Sodybą sudaro 3 pastatai: atskirame name svečiams įrengta 20 vietų Karčema pobūviams su židiniu, seklyčia su senoviniais baldais, miegamieji kambariai, virtuvė, mansardoje erdvi terasa su vaizdu į mišką; pirtis, šalia kurios yra kūdra. Pirties mėgėjams, bei visiems, besirūpinantiems savo grožiu ir sveikata, siūlome žolelių ekstraktus, užpilus gydomiesiems aromatizuojantiems garams. Sodybos teritorijoje yra įžuvintas tvenkinys.

Svečiams pageidaujant, organizuojami turistiniai žygiai miško takeliais pagal paruoštus 1-10 km maršrutus. Pastatai išsidėstę apie 50 m atstumu vienas nuo kito. Erdvus kiemas jungiasi su mišku: įrengta laužavietė su šašlykine, miško baldais, apšvietimu. Galima žaisti krepšinį, tinklinį, futbolą, kvadratą ir t. t. Sodyboje auginami ir dauginami lietuviškos selekcijos kultūriniai lazdynai „Puntukas“, perteikiama ilgametė sodininkų patirtis: sėjinukai, sodinukai, sėklos, vegetatyvinis dauginimas atlankomis, dauginimas dirbtiniame rūke.
Kunigiškių k. Svėdasų sen.,
tel. 8 698 80 512,
lazdynas@gmail.com,
http://www.atostogoskaime.lt/sodyba-riesutusilas/

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Toks kitoks miestelis - tai miestelis, kuriame taip kitaip pastatyti stovi trys skirtingi namai. Čia stovi atsinaujinęs apverstas namas, kuriame vaikštoma...

PLAČIAU