Edukacinės programos Amatų kalnelyje

Anykščiai

Inkūnų k., Anykščių sen., Anykščių r.

Žymės

Edukacinės programos Anykščiuose, Nuotykių slėnis

15

UAB Molio Motiejukas

Mūsų darbo laikas nuo penktadienio iki sekmadienio, bet dėl vizito reiktų pasiskambinti. Edukacijos užsakomos iš anksto. Pamokėlės trukmė 2,5- 3 val. Registruojamos grupės iki 10 žmonių (kaina asmeniui - nuo 15 EUR).

Tradicinės keramikos dirbtuvėlė „Amatų kalnelis", įsikūrusi pačiame Šimonių girios viduryje, prie Šventosios upės krantų, sename Inkūnų kaime. Dirbtuvėlėse užsiimame tradicine puodininkyste, vedame keramikos pamokėles, turime tautinio paveldo sertifikatą.

Kviečiame į klėtelę susipažinti su seniausiu pasaulio amatu- keramika. Visus norinčius mielai pamokysime pasigaminti dubenėlį, švilpuką, o jei nepristigs ryžto- ąsotį ar puodynę.

Susikaupusius darbus degame lauko krosnyje. Keramikos degimas- ilgas, bet labai smagus procesas, o linksmoji jo dalis- darbų merkimas į raugą. Puodynių margumynai netikėtais raštais klojasi tiesiog akyse, palydimi dalyvių pasigerėjimo šūksniais.

Jei sudominome- kviečiame registruotis į pamokas telefonu 8 698 71234 arba el. paštu motiejukas@motiejukas.com

Kaip mus rasti:

Nuo Anykščių važiuoti Arklio muziejaus kryptimi, už 2-3 km sukti į Lašinius. Važiuoti tiesiai apie 10 km iki medinės rodyklės „Inkūnai“. Sukti į dešinę ir važiuoti tiesiai iki kitos medinės rodyklės „Inkūnai“. Važiuoti tiesiai dar apie 2 km. Pasibaigus miškui už senos sodybos sukti į kairę. Už 200 m pastebėsite medinę klėtelę nendriniu stogu.

Sveiki atvykę !

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Esate nuotykių mėgėjas ir į kiekvieną užduotį įsijaučiate maksimaliai? Tokiu atveju dažasvydis yra Jums tinkama pramoga, kuri lavina ne tik fizinius...

PLAČIAU