Edukacinė programa „Žuvelė“

Anykščiai

Sodyba

Žymės

Edukacinės programos Anykščiuose

Sodyboje "Antežeris" organizuojama edukacinė programa "Žuvelė". Svečiai pasitinkami 19 valandą, supažindinami su verslinės žvejybos taisyklėmis, dokumentais. Kalbėdamiesi apie tinklų įvairovę ir naudojimo būdus, visi išnarplioja po vieną tinklą ir paruošia žvejybai.

Kiekvienas dalyvis, paruoštą tinklą pasižymi savo vardu. Žvejybos įrankiai sunešami į valtį , užpildomi žvejybos dokumentai. 21 valandą žvejas verslininkas pastato tinklus, valtį irkluoja vienas iš grupės dalyvių. Tinklus pastačius, pavakarojimas prie laužo, tinklų saugojimas, pokalbiai apie žūklę. Nakvynė. (į kainą neįskaičiuota). Kitos dienos ryte, apie 9 valandą ištraukiami tinklai. Kiekvienas išnarplioja savo pažymėtu tinklu sugautą žuvį. Sveriama žuvis, užpildomas žvejybos žurnalas. Edukacinės programos dalyviai supažindinami su žuvų rūšimis. Išskrodžiama žuvis, paruošiama rūkymui. Išsiverdame žuvienės. Išrūkome šviežios žuvies. Pietūs. Programos pabaiga apie 13 val. Telefonas 8 682 48 202.

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Esate nuotykių mėgėjas ir į kiekvieną užduotį įsijaučiate maksimaliai? Tokiu atveju dažasvydis yra Jums tinkama pramoga, kuri lavina ne tik fizinius...

PLAČIAU