Edukacinė programa „Vyno ežeras“

Anykščiai

Šiaulių g. 9, Rubikių km., Anykščių r. sen.

Žymės

Edukacinės programos Anykščiuose, Pramogos Anykščiuose

25

2017 m Lietuvos vyno sostinėje Anykščiuose, kavinėje "Žuvienės pašiūrė" surenkamas visas Aukštaitijoje brandinamas vynas iš Anykščių bei Gintaro Sino ir Raimundo Nagelės vyninių, rūpestingai subrandintas iš lietuviškų serbentų, vyšnių, agrastų, aviečių, mėlynių, juodosios aronijos ir obuolių sulčių, paženklintas Tautinio paveldo sertifikatais. Visas Aukštaitijos vynas: nuo balto iki tamsaus, nauo sauso iki saldaus, nuo lengvo iki svaraus, įvairiausių aromatų ir skonių projekte VYNO EŽERAS.

VYNO EŽERAS

Keliaudami plaustu per Rubikių ežerą, grožimės išskirtiniu kraštovaizdžiu, kalbame nacionalinės vyndarystės temomis ir degustuojame atrinktus vynus iš Gintaro Sino, Memel Wine, Roksala, Anykščių ir kt. mažųjų vyninių, užkandžiaujame.

Užsakymai priimami organizuotoms grupėms nuo 15 iki 24 asmenų, suderinus laiką ir programos struktūrą.

Trukmė 1val. 30 min.

Už papildomą mokestį į plaustą siūlome užsisakyti ir karštą patiekalą.

Klientus registruojame telefonu +370 616 39422, vietų skaičius plauste ribotas – 24 asm.

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Esate nuotykių mėgėjas ir į kiekvieną užduotį įsijaučiate maksimaliai? Tokiu atveju dažasvydis yra Jums tinkama pramoga, kuri lavina ne tik fizinius...

PLAČIAU