Karališkis sodyba

Anykščiai

Antaplaštakio k., Kurklių sen.

Žymės

Sodybos Anykščiuose

Senovę menančiame dviaukščiame pastate įrengtas originalus akmeninis vyno rūsys su židiniu. Pirmame aukšte - 60 vietų pobūvių salė su terasa ir gražiu vaizdu į ežerą, antrame aukšte - penki jaukūs miegamieji. Šalia - dviaukštė klėtis, turinti 6 erdvius dviviečius ir keturviečius kambarius su visais patogumais ir mini virtuvėlėmis.

Atokiau, prie pušyno, šeimų poilsiui skirti keturi rąstiniai namukai su terasomis. Poilsiautojų patogumui sutvarkytas smėlio paplūdimys, įrengti lieptai, pavėsinė su židiniu. Aktyvaus poilsio mėgėjams - tinklinio ir krepšinio aikštelės, o mėgstančių vandens maudynes laukia rąstinė garinė pirtis su priepirčiu, kubilas, valtis, vandens dviračiai. Sodyba įvertinta 4 gandrais.
Antaplaštakio k., Kurklių sen.,
tel. 8 687 91582,
balziene@yahoo.com,
http://www.atostogoskaime.lt/sodyba-karaliskis/

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Toks kitoks miestelis - tai miestelis, kuriame taip kitaip pastatyti stovi trys skirtingi namai. Čia stovi atsinaujinęs apverstas namas, kuriame vaikštoma...

PLAČIAU