Pušų takas sodyba

Anykščiai

Paandrioniškio k., Andrioniškio sen.,

Žymės

Sodybos Anykščiuose

PUŠŲ TAKAS (prie Šventosios upės) Jeigu norite gerai pailsėti ar linksmai atšvęsti – sodyba „Pušų takas“ kaip tik Jums! Šventėms galime pasiūlyti ne tik banketinę salę, kurioje tilps iki 100 žmonių, o furšetams iki 200 žmonių.

Taip pat galime apnakvindinti apie 60 svečių. Sodyboje apsilankyti galite tiek dviese, tiek su šeima, tiek su darbo grupe. Jūsų patogumui įrengti net 16 kambarių: 12 dviviečių; 2 keturviečiai; 2 be patogumų (nėra WC ir dušo kabinos). Taigi „Pušų takas“ lauks visų, norinčių atšokti vestuves, paminėti jubiliejus, atšvęsti krikštynas bei gimtadienius, sudalyvauti konferencijose ar seminaruose.
Paandrioniškio k., Andrioniškio sen.,
tel. 8 670 53465,
info@pusutakas.lt,
http://www.pusutakas.lt/

Plačiau apie sodybą: http://www.pusutakas.lt/

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Toks kitoks miestelis - tai miestelis, kuriame taip kitaip pastatyti stovi trys skirtingi namai. Čia stovi atsinaujinęs apverstas namas, kuriame vaikštoma...

PLAČIAU