Svajonių dvaras sodyba

Anykščiai

Pakeršės k., Kurklių sen.,

Žymės

Sodybos Anykščiuose

SVAJONIŲ DVARAS (prie Keršio ežero)
Kaimo turizmo sodyba – poilsiui ir šeimos šventėms. Erdvi, 3 gandrais įvertinta sodyba ant ežero kranto, atkurtame Pakeršės kaime. Sodyba yra ant kalvos, nuo kurios žuvingas Keršio ežeras atrodo, kaip padėtas ant delno!

Sodyboje yra 40 nakvynės vietų, pokylių salė, patogūs rąstiniai nameliai poilsiui, biliardinė su senoviniais sodybos eksponatais, pirtis, valtys, lieptas, įžuvintas tvenkinys, krepšinio, tinklinio, teniso aikštelė, šaudymas iš lanko, vaikų žaidimo aikštelė, pavėsinės, laužavietės. Sodyboje, tikroje molinėje, protėvių dvasia alsuojančioje krosnyje kepama natūralaus raugo duona, auginami kelių veislių triušiai.
Pakeršės k., Kurklių sen.,
tel. 8 699 88544,
info@svajoniudvaras.lt,
http://www.svajoniudvaras.lt/,
http://www.atostogoskaime.lt/sodyba-svajoniudvaras/

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Toks kitoks miestelis - tai miestelis, kuriame taip kitaip pastatyti stovi trys skirtingi namai. Čia stovi atsinaujinęs apverstas namas, kuriame vaikštoma...

PLAČIAU