Restoranas Palaima

Anykščiai

Ežero g. 8D, Mačionių kaimas, Anykščių raj.

Žymės

Restoranai Anykščiuose, Kavinės Anykščiuose, Kur pavalgyti Anykščiuose?

PALAIMA - ramybės ir gamtos oazė, sukurta, lėtam ir komfortiškam poilsiui dviese arba idiliškam laikui su savimi. Čia mėgausitės nepaliesta gamta ir harmoningai tyvuliuojančiu ežeru. Galėsite rinktis iš plačios įvairovės laisvalaikio veiklų — nuo pasivaikščiojimų su alpakomis, šveicariškų degustacijų, iki tradicinės saunos ant ežero kranto. Šios vietos unikalumas slypi Šveicariško Alpių stiliaus atostogų namuose, kurių antrajame aukšte jūsų laukia išskirtinio interjero kambariai, o pirmąjį aukštą puošia erdvi ir jauki svetainė su židiniu, kur galėsite atsipalaiduoti. Tai dar ne viskas, Palaima, tai vieta sukurta poilsiui be mažų vaikų.Todėl ši atokiai įsikūrusi ramybės oazė, yra tobula vieta trumpam pabėgimui nuo kasdienio gyvenimo rutinos.

Restoranas

Atvykę į restoraną rasite gerai apgalvotą meniu, kuriame bus ir pažįstamų patiekalų ir kai kas, kas galbūt nustebins. Mūsų virėjai kuria modernius patiekalus, kuriuose stengiasi atspindėti geriausias ir kartais netikėtas pažįstamų ingridientų savybes. Mūsų somelje Monika prie Jūsų pasirinktų patiekalų priderins vyną ir pasidalins savo gausiomis žiniomis apie jį. Norime, kad Palaimoje visi jaustųsi laukiami, todėl į meniu įtraukiame veganiškų pasirinkimų, taip pat pasistengsime atsižvelgti į alergijas ir netoleravimus, jei apie juos pranešite iš anksto.

Palaima virtuvės šefas jus ne tik supažindins su tradicine Šveicarijos virtuve, bet ir paruoš jūsų pasirinktus patiekalus pietums ar vakarienei. Rinkitės nuo šveicariško sūrio fondiu iki keptos žąsies krūtinėlės su pastarnokais.

Jūsų šventei ar renginiui paruošime specialių meniu, atitinkantį jūsų individualius poreikius - nuo užkandžių ir gėrimų iki pagrindinių patiekalų bei desertų.

Administracija
Restoranas
+370 619 88 555III - VII, 14:00 - 22:00

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Toks kitoks miestelis - tai miestelis, kuriame taip kitaip pastatyti stovi trys skirtingi namai. Čia stovi atsinaujinęs apverstas namas, kuriame vaikštoma...

PLAČIAU