Pasagėlė sodyba

Anykščiai

Niūronių k., Anykščių sen.

Žymės

Sodybos Anykščiuose

PASAGĖLĖ (prie Šventosios upės)
Laimos Vasiliauskienės sodyba Niūronių kaime, Arklio muziejaus teritorijoje. Poilsiautojams parengti 2 jaukūs triviečiai kambariai su patogumais. Veikia kavinė (35 vietos).

Pasagėlėje“ galite paragauti reto tradicinio gėrimo – gilių kavos. Mes patys surinktas giles sumalame ir duonkepėje krosnyje skrudiname visą dieną. Pavasario sezono metu siūlome ragauti skerstuvių šaltieną, kraujinius vėdarus, marinuotus kelmučius su karštomis bulvėmis. Nustebsite paragavę sočios „dvigubo stiprumo“ ežero žuvies žuvienės! Ežero žuviai atiduosime pagarbą iš jos gamindami kukulius, kotletus ir kepsnius. Desertui pasiūlysime dažniausiai tik namų virtuvėje siūlomą obuolių sūrį ar saldžiuosius morkų traškučius.

Autentiškuose Pasagėlės amatų klėtyje bei vyno rūsyje išbandykite prasmingas pramogas mažoms ir vidutinio dydžio svečių grupėms. Jos skirtos ne vien atvykusiems iš užsienio. Susipažinimas su tradicijomis ir pamirštais skoniais nustebins net ir Lietuvą bei Aukštaitiją gerai pažįstančius lietuvius.

Pramogos: jodinėjimas, pasivažinėjimas vežimaičiu ar rogėmis vaizdingomis sodžiaus apylinkėmis, edukacinės programos.

Niūronių k., Anykščių sen.,
tel. 8 682 13405,
kavinepasagele@gmail.com

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Toks kitoks miestelis - tai miestelis, kuriame taip kitaip pastatyti stovi trys skirtingi namai. Čia stovi atsinaujinęs apverstas namas, kuriame vaikštoma...

PLAČIAU