Kartingai Anykščiai

Anykščiai

Kelias Nr. 120 (Anykščiai – Ukmergė) 1 km nuo Anykščių

Žymės

Pramogos Anykščiuose, Aktyvus laisvalaikis Anykščiuose

Anykščių  kartodromo lenktynių  trasa – tai puiki vieta  lankytojų originaliam laisvalaikio  praleidimui  žiemą ir vasarą. Technikos sporto klubas ,,Motorsportas“ kartodrome siūlo  : pramoginius važiavimus  kartingais.

Šioje trasoje  nuo seno rengiami kartingo čempionatų  etapai. Grupėms organizuojamos  kartingų mini varžybos. Sulaukus  tinkamų oro sąlygų (sniego) kartodromo komplekse prasidės žiemos sezonas, kurio metu  bus rengiamos  žiemos  varžybos. Šios  varžybos – galimybė pasimokyti  valdyti kartingus  slidžiose ir ledo  trasose  bei patirti ekstremalių lenktynių  jaudulį mini varžybose. Žiemos mokomųjų  varžybų metu  automobilių  sporto specialistai instruktuoja dalyvius apie  vairavimo ypatumus slidžiose  trasose bei  kiekvieną dalyvį atskirai apmoko praktinio važiavimo metu.

Tel.: 8 687 30318
www.motorsportas.lt

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Esate nuotykių mėgėjas ir į kiekvieną užduotį įsijaučiate maksimaliai? Tokiu atveju dažasvydis yra Jums tinkama pramoga, kuri lavina ne tik fizinius...

PLAČIAU