Kartavė sodyba

Anykščiai

Pajudinio k. Kavarsko sen.

Žymės

Sodybos Anykščiuose

Tai kaimo sodyba, apsupta pušynų, netoli Šventosios upės. Senoji sodybos dvasia suteiks Jums ramybę, o aktyvaus poilsio mėgėjai taip pat turės ką veikti: žaisti krepšinį sodybos krepšinio aikštelėje, lankyti žymiausias Anykščių krašto vietas, rudenėjant - uogauti, grybauti; vandens sporto mėgėjai galės pasimėgauti Šventosios upė plaukdami baidarėmis ar kanojomis, galima pažvejoti.

Sodyboje galima nakvoti palapinėse, yra garinė pirtis bei tvenkinys. Po pirtelės galima išsikepti savo kepsnius ant laužo. Jei patys to padaryti nebeturėsite jėgų ar noro, maloniai galime pasiūlyti savo pagalbą. Ne tik tradicinio maisto mėgėjus, bet ir sveiką gyvenseną propaguojančius svečius patenkinsime sveiku ir subalansuotu maistu, gaminamu specialiuose induose. Ruošiatės nedideliam pobūviui (iki 20 žmonių)? Nenorite patys rūpintis vaišėmis? Viskuo pasirūpinsime, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus!
Pajudinio k. Kavarsko sen.,
tel. 8 698 12 858,
aida.t@takas.lt,
http://www.atostogoskaime.lt/sodyba-kartave/

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Toks kitoks miestelis - tai miestelis, kuriame taip kitaip pastatyti stovi trys skirtingi namai. Čia stovi atsinaujinęs apverstas namas, kuriame vaikštoma...

PLAČIAU