Viešbutis Palaima

Anykščiai

Ežero g. 8D, Mačionių kaimas, Anykščių raj.

Žymės

Nakvynė Anykščiuose

PALAIMA - ramybės ir gamtos oazė, sukurta, lėtam ir komfortiškam poilsiui dviese arba idiliškam laikui su savimi. Čia mėgausitės nepaliesta gamta ir harmoningai tyvuliuojančiu ežeru. Galėsite rinktis iš plačios įvairovės laisvalaikio veiklų — nuo pasivaikščiojimų su alpakomis, šveicariškų degustacijų, iki tradicinės saunos ant ežero kranto. Šios vietos unikalumas slypi Šveicariško Alpių stiliaus atostogų namuose, kurių antrajame aukšte jūsų laukia išskirtinio interjero kambariai, o pirmąjį aukštą puošia erdvi ir jauki svetainė su židiniu, kur galėsite atsipalaiduoti. Tai dar ne viskas, Palaima, tai vieta sukurta poilsiui be mažų vaikų.Todėl ši atokiai įsikūrusi ramybės oazė, yra tobula vieta trumpam pabėgimui nuo kasdienio gyvenimo rutinos.

VIEŠBUTIS

Visiems kartais reikia trumpam pabėgti, atsipalaiduoti ir atgaivinti kūną, sielą bei mintis. Todėl mūsų viešbutyje priimami svečiai tik nuo 12 metų. Tokia viešbučio politika užtikrina, kad joks triukšmas netrikdys jūsų ramybės ir poilsio.

Jei norite aplankyti mus su savo mažyliais, nenusiminkite! Liepos ir Rugpjūčio mėnesiais PALAIMA laukia visų amžių lankytojų. Jei turite klausimų dėl amžiaus politikos, paskambinkite mums.

Pusryčius galėsite susikomplektuoti patys, rinkdamiesi iš mūsų siūlomo užkandžių ir patiekalų asortimento. Jame rasite pažįstamus pusryčių ingredientus: rūkytus ir vytintus mėsos gaminius, mūsų sūdytą lašišą, šviežiai keptą duoną, kiaušinienę, dešreles ir dar daug daugiau. Gausūs pusryčiai gamtos apsuptyje su vaizdu į Rubikių ežerą tikrai maloniai nuteiks dienai.

Administracija
Restoranas
+370 619 88 555III - VII, 14:00 - 22:00

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Toks kitoks miestelis - tai miestelis, kuriame taip kitaip pastatyti stovi trys skirtingi namai. Čia stovi atsinaujinęs apverstas namas, kuriame vaikštoma...

PLAČIAU