Vandens maršrutas: per ežerus

Anykščiai

Žymės

Ką aplankyti Anykščiuose?

Dviejų dienų žiedinis maršrutas per 4 ežerus.

Rubikių ežeras išskirtinis ne tik savo dydžiu, bet ir 16 salų, kurios visos turi įdomius pavadinimus: Varnagrotė, Bučinė, Česnakinė, Liepinė ir kt. Rubikių ežeras jungiasi su Dusyno, Limino ir Mūšėjaus ežerėliais. Šalia ežerų įrengta daug stovyklaviečių su patogia infrastruktūra.
Maršruto pradžia – šiaurinėje Rubikių ežero dalyje esanti „Žuvienės pašiūrė“ (teikia maitinimo, valčių nuomos paslaugas). Išplaukite į pietus, netrukus pasiekiste salą, kuroje galima išsilaipinti, apžiūrėti Rubikių piliakalnį. Toliau plaukdami į pietus praplauksite tarp Bučinės ir Didžiosios salų. Nuplaukę dar maždaug 2,5 kilometro į pietus pasieksite Dusyno ežerėlį, įplaukite į jį ir išsilaipinkite stovyklavietėje. Nuo čia pėstute lengvai pasieksite 15 metrų aukščio apžvalgos bokštą apžvalgos bokštą.
Toliau plaukite išilgai Dusyno, Limino ir Mūšėjaus ežerų. Mūšėjaus ežero pietuose – stovyklavietė, čia apsistokite nakčiai. Į pietus maždaug už 1,3 kilometro yra Buivydų piliakalnis ir Buivydų uosis. Ryte išplaukite atgal. Pasiekę Rubikių ežerą, laikykitės dešiniau, maždaug už 3 kilometrų – Kriokšlio stovyklavietė, čia galima išsilaipinti, atsikvėpti. Plaukite į dešinę, maždaug už kilometro – Piliakalnio piliakalnis. Netrukus plaukdami į šiaurę pasieksite maršruto pabaigą.

Trasos ilgis 18,5 km.

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Toks kitoks miestelis - tai miestelis, kuriame taip kitaip pastatyti stovi trys skirtingi namai. Čia stovi atsinaujinęs apverstas namas, kuriame vaikštoma...

PLAČIAU