Dažasvydis pramogų slėnyje – sodyboje „Šventosios upės slėnis“

Anykščiai

Mikierių k., Andrioniškio sen., Anykščių r.

Žymės

Pramogos Anykščiuose, Ką veikti Anykščiuose?

Dažasvydžio pramoga unikali tuo, kad užkrečia tiek mažus, tiek didelius. Dalyvių amžius nuo 12 iki N metų. Ypač tinka kolektyvų ar draugų iškyloms. Pramoga organizuojama šalia sodybos, natūralioje miško aikštelėje su papildomomis klūtimis. Minimali grupė - 8 žmonės. Dalyviai aprūpinami ginklais, šalmais, spec. apranga. Dalyvauti patartina visiems, nes žiūrovai tuoj pat bus pristatyti prie šašlykų kepimo ir daržovių pjaustymo!

Po žaidimo jūsų patogumui čia pat gaivus Šventosios vanduo ir karšta pirtelė. Švenčiate gimtadienį, bernvakarį ar tiesiog draugų būryje nesugalvojate ką veikti? - Skambinkite ir atvyksime pas jus - emocijų užtaisas visam vakarui garantuotas! Sodyba Šventosios upės slėnis.

Tel. 865905057, www.pramoguslenis.lt

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Toks kitoks miestelis - tai miestelis, kuriame taip kitaip pastatyti stovi trys skirtingi namai. Čia stovi atsinaujinęs apverstas namas, kuriame vaikštoma...

PLAČIAU