Mobilaus kubilo nuoma

Anykščiai

Žymės

Pramogos Anykščiuose

Mobilaus kubilo nuoma
Mobilus kubilas nuomojamas Anykščių rajone, Utenos apskrityje.

Kubilas, arba naminė japoniška pirtis, yra gana paprastas įrenginys. Tai – medinė statinė su karštu vandeniu. Kaitinamasi tokioje pirtyje sėdomis arba pusiau atsigulus, atidžiai žiūrint, kad širdies plotas liktų virš vandens. Vanduo įkaista iki 40-50°C . Viena iš svarbiausių sąlygų – medinė statinė turi būti švarioje, vėsioje ir gerai vėdinamoje patalpoje arba geriausiai lauke, po atviru dangumi. Po 10 minučių kaitinimosi jūsų pulsas gali pakilti iki 120 dūžių per minutę, todėl neįpratusiems gali šiek tiek svaigti galva. Po šios pirties rekomenduojama pailsėti.

Japoniškos pirties procedūra prasideda nusiprausimu duše arba gausiu apsipylimu iš rėčkutės. Tik po to einama į kubilą. Po pirties rekomenduojama maždaug valandą pagulėti. Tik įsivaizduokite – jūs lepinatės karštame vandenyje, aplinkui – snieguoti laukai, tolumoje ežero iš lėto leidžiasi raudona saulė... Šioje situacijoje labai tinka ir taurelė brendžio, plaukiojanti ant medinio padėkliuko vandens paviršiuje.

Kubilas - nepakartojama atrakcija romantikos mėgėjams. Šia pirtimi galima mėgautis ne tik šiltais vasaros vakarais, kur kas egzotiškesnė procedūra žiemą - garuojantis kubilo vanduo ir žiemos šaltukas bei snieguotos medžių šakos: kas gali būti geriau? Taip pat, galima derinti tikros pirties procedūras su procedūromis kubile: išsikaitinę garinėje pirtyje, atsigaivinsite, pailsėsite kubile, o jei po to dar seka eketė...

Medikai pripažįsta teigiamą kubilo poveikį organizmui - profilaktiką nuo gripo, slogos. Net ir turintieji medžiagų apykaitos sutrikimų, sergantieji reumatu, nervų ligomis, gali išbandyti šia profilaktinę priemonę. Kubile kaitinamasi sėdint ant specialiai tam skirtų suoliukų, pusiau gulomis. Patartina širdies plotą išlaikyti virš vandens, ypač jei vandens temperatūra pakankamai aukšta. Po pirties patartina pailsėti, atsigaivinti šaltu vandeniu.

Kubilą kūrenant gerai išdžiovintomis malkomis, kubilas prikaista per 2-4 val., priklausomai nuo oro temperatūros.

Kainos
Vandens kubilo nuoma parai:
Penktadienis- sekmadienis 50 Eur.
Pirmadienis- ketvirtadienis 40Eur.
Užsisakant kelioms paroms taikomos didelės nuolaidos

Papildomos paslaugos

Kubilo pripildymas vandeniu 10Eur.

Pastabos

*Kubile telpa 8-10 žmonės.
*Vandens telkiniu ar šaltiniu rūpinasi užsakovas. (toliausiai kubilas eksploatuojamas 45m. nuo atviro vandens telkinio. Turint vandens tiekimo sistemą, pagal poreikį).
*Transportavimas apmokamas papildomai (dėl kainos informuosime tel.)

JUMS TAIP PAT TURĖTŲ PATIKTI

KITOS LANKYTINOS VIETOS

Visos dienos neribotų pramogų ir atrakcionų parkas visai šeimai! Pramogos, edukacijos, labirintai ir komandos formavimo žaidimai.

PLAČIAU

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir...

PLAČIAU

Esate nuotykių mėgėjas ir į kiekvieną užduotį įsijaučiate maksimaliai? Tokiu atveju dažasvydis yra Jums tinkama pramoga, kuri lavina ne tik fizinius...

PLAČIAU